KANSUK LABORATUARI SAN.TİC.A.Ş.

Demokrasimizi, Milli Birlik ve Beraberliğimizi hedef alan darbe girişimine karşı büyük bir dayanışma gösteren, birlik ve beraberlik içinde Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün tek vatan, tek bayrak, tek millet ülküsüne ve demokrasiye bağlılığını tüm dünyaya kanıtlayan aziz ve kahraman milletimizi, Hükümetimizi, Tüm Siyasi Partilerimizi  ve güvenlik güçlerimizi Kansuk Laboratuarı Sanayi ve Ticaret AŞ olarak kutluyoruz. Bu terör olayına karışanları ve ulusumuza karşı silah kullananları şiddetle kınıyoruz.

‘’Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir’’ ilkesine olan tam inancımızla, Cumhuriyet’in temel değerlerine, hukukun üstünlüğüne ve insan haklarına dayalı demokrasimize sahip çıkarak, Cumhuriyetimizi her türlü saldırıdan koruyacak, iyi insanlar yetiştirmeye, uluslararası standartlarda, çağdaş eğitim ve öğretim düzeyine ulaşmasını sağlamak yolunda Kansuk olarak Türkiyemizin güçlenmesinde katkımızı sürdüreceğiz.

Bu üzücü olaylar sırasında  ülkemizi ve demokrasimizi korumak için yaşamını yitirenlere Allah’tan rahmet, aile ve yakınlarına sabır ve başsağlığı, yaralılara acil şifa  dileriz.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

KANSUK LABORATUARI YÖNETİMİ